Office_Building_Superwide.tif

Kanceláře

Bez ohledu na to, zda máte na starosti malou nebo velkou kancelářskou budovu, Tork vám nabízí to, co potřebujete. Spoustu svého času trávíme na pracovišti, takže víme, že hygiena je v práci velmi důležitým faktorem. Správná hygiena v práci je důkazem, že se staráte o své zaměstnance. Přispívá také k omezení počtu dní, které zaměstnanci stráví na nemocenské. Naše nabídka sahá od produktů, které potřebujete pro vynikající toalety a umývárny, až po praktická řešení určená pro kávové koutky. Pokud máte ve své budově vlastní cateringové služby, můžeme vám pomoci udržovat hygienu i v takovém provozu.

Hygiena je o obchodu. Zjistěte, jak.

Tork zpráva o kancelářských trendech 2016

EY3A6827.jpg
Snaha o chytřejší, zdravější a ekologičtější řešení, která splňují očekávání zaměstnanců, se mění podle toho, jak společnosti vidí své kanceláře a podle toho musí facility manažeři a úklidové společnosti přemýšlet o hygieně kanceláří. Metropolitní oblasti s vysokou hustotou obyvatelstva a různorodou škálou podniků a pracovišť jsou hnací silou rozvoje. Abychom pochopili, jak se kancelářské prostředí mění a jaký to má vliv na hygienu a facility management, vypracovali jsme Zprávu o kancelářských trendech.

Chcete se dozvědět více o tom, jak může Tork zlepšit hygienu a úklid ve vaší kancelářské budově?

Jednoduše nám zašlete rychlou zprávu

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Zadejte prosím své křestní jméno
Zadejte prosím své příjmení
Uveďte prosím správnou e-mailovou adresu
Please enter company
Please enter phone
This form asks for your contact details so we can respond to your inquiry via email. Have a look at our terms of use and privacy policy for a detailed description of how we protect and manage your submitted data.
Please confirm that you have read the information concerning the personal data and the terms of use.

Děkujeme vám, vaši zprávu jsme obdrželi.

Zavřít