Washroom.tif

Toalety a umývárny

Příjemný zážitek z toalet a umýváren se pozitivně odrazí v tom, jak budou zákazníci vnímat váš podnik. V nabídce máme celou řadu zásobníků a náplní, které vám pomohou vytvořit ten správný dojem.

Jaké jsou klíčové potřeby pro oblast vašich toalet a umýváren?

Toalety a umývárny ve fascinujícím stylu

Pokud má návštěva toalet a umýváren na návštěvníky udělat takový dojem, že o nich budou chtít mluvit i později, musí jejich vzhled vyčnívat nad ostatními. Chcete váš podnik odlišit a zanechat trvalý dojem? Naše produkty ve fascinujícím stylu doplňují vysoce kvalitní povrchovou úpravu a materiály luxusních toalet a umýváren, takže celou oblast prozařuje dokonalý design. Mimořádná péče o vaše zákazníky začíná zde.
Naše doporučení

Základní toalety a umývárny

Pokud potřebujete nákladově efektivní toalety a umývárny s malými nároky na údržbu, kde se rychle střídá velké množství uživatelů, je volba těch správných komponentů – včetně masivních hygienických systémů – základem. Naše zásobníky s dávkováním po jednom ručníku nebo ubrousku vám pomohou řídit spotřebu. A co víc, naše vysokokapacitní náplně mýdla a papírových ručníků či toaletního papíru pomáhají zajistit trvalé služby bez nutnosti pověřovat pracovníky čištěním a údržbou.
Naše doporučení

Toalety a umývárny Plus

Pokud chcete uživatelům toalet a umýváren nabídnout možnost relaxovat v komfortnějším prostředí a postarat se o více než jen jejich základní potřeby, Tork toalety a umývárny Plus nabízí vše, co potřebujete. Od našich jemných, příjemných ručníků až po hydratační krém – návštěvníci s různými potřebami ocení mimořádnou péči, kterou jim věnujete.
Naše doporučení