Washroom.tif

Další oblasti

Každé místo doteku představuje příležitost, kde můžete na hosty udělat dojem. Zajistěte si s našimi bezproblémovými hygienickými systémy a příslušenstvím svěží a čisté prostředí na každém rohu. Máme vše, co potřebujete, abyste mohli vytvořit a udržovat nezapomenutelnou atmosféru.

Čištění a dezinfekce povrchů


Doporučené produkty

S rychlým a účinným čištěním a dezinfekcí povrchů vám může pomoci naše řada Tork papírových utěrek, Tork čisticích utěrek a Tork zásobníků. Ušetří vám čas i vynaložené úsilí. Úkoly spojené s hygienou zvládnete rychle se správně zvolenou utěrkou.

Tork Mini přenosný zásobník na role se středovým odvíjením – startovací balíček

Tork Mini přenosný zá...

Produkt: : 658001

Tork jemná čisticí utěrka

Tork jemná čisticí ut...

Produkt: : 510150

Dezinfekce rukou


Doporučený produkt

Dezinfikujte a hydratujte ruce naším alkoholovým gelovým dezinfekčním prostředkem. Ruce dezinfikuje rychle a obsahuje hydratační složku, která pomáhá chránit pokožku. V kombinaci s našimi bezdotykovými Tork zásobníky s loketní pákou lze udržovat hygienu a minimalizovat křížovou kontaminaci.

Tork zásobník na tekuté mýdlo s loketní pákou

Tork zásobník na teku...

Produkt: : 560100

Papírové kapesníky


Doporučený produkt

Nabídněte svým hostům mimořádné pohodlí a příjemný pocit s našimi Tork extra jemnými papírovými kapesníky s vysokými absorpčními schopnostmi. Jsou dodávány v kompaktních papírových krabicích, takže hosté je mohou mít vždy po ruce.

Tork zásobník na papírové kapesníky

Tork zásobník na papí...

Produkt: : 460013

Tork extra jemné papírové kapesníky

Tork extra jemné papí...

Produkt: : 140280