Support.jpg

Hotelové pokoje

Klíčem k tomu, aby se hosté ve svých pokojích cítili jako doma, je pozornost věnovaná detailům. Naše produkty pro osobní hygienu, čištění a dezinfekci povrchů vám každý den pomohou zajistit vašim hostům pobyt ve svěžím, čistém a pohodlném prostředí.

Toaletní papír


Doporučený produkt

S naším systémem Tork Mid-Size se nikdy nebudete potýkat s nedostatkem papíru. Je ideální pro pokoje pro hosty, kde je důležitá bezproblémová funkce a atraktivní design. S naším toaletním papírem v kvalitě Premium se můžete těšit ze snadného doplňování a zaručeného komfortu.

Tork Twin Mid-size zásobník na toaletní papír v roli

Tork Twin Mid-size zá...

Produkt: : 557500

Jemný toaletní papír Tork Mid-Size Premium

Jemný toaletní papír ...

Produkt: : 127520

Papírové kapesníky


Doporučený produkt

Nabídněte svým hostům mimořádné pohodlí a příjemný pocit s našimi Tork extra jemnými papírovými kapesníky s vysokými absorpčními schopnostmi. Jsou dodávány v kompaktních papírových krabičkách, takže hosté je mohou mít vždy po ruce.

Tork zásobník na papírové kapesníky

Tork zásobník na papí...

Produkt: : 460013

Tork extra jemné papírové kapesníky

Tork extra jemné papí...

Produkt: : 140280

Čištění a dezinfekce povrchů


Doporučené produkty

S rychlým a účinným čištěním a dezinfekcí povrchů vám může pomoci naše řada Tork papírových utěrek, Tork čisticích utěrek a Tork zásobníků. Ušetří vám čas i vynaložené úsilí. Se správně zvolenou utěrkou zvládnete úkoly rychle.

Tork Mini přenosný zásobník na role se středovým odvíjením – startovací balíček

Tork Mini přenosný zá...

Produkt: : 658001

Rozetky


Doporučený produkt

Naše hygienické jednorázové Tork rozetky jsou k dispozici v široké řadě barev. Zajišťují ochranu nábytku a vytváří lepší obraz vašeho podniku.

Tork bílá rozetka

Tork bílá rozetka

Produkt: : 474474

Tork rozetka slonová kost

Tork rozetka slonová ...

Produkt: : 474455

Koktejlové ubrousky


Doporučené produkty

Povzneste každou příležitost na speciální pomocí vysoce kvalitních, jemných Tork ubrousků s mimořádnou absorpční schopností. Vyberte si z řady moderních vzorů a klasických barev. Snadno je sladíte s prostíráním na stolech. A co víc, vlastní potisk může jakoukoli příležitost změnit na nezapomenutelnou a přitom propagovat váš podnik.