Dining.tif

Stolování

Vyberte si kombinaci ubrousků a prostírání, která bude vhodně doplňovat váš styl a nabídněte zákazníkům služby a prostředí přesně podle svých představ. Ať nabízíte rychlé sendviče, pouze nápoje nebo jídla o pěti chodech, díky našim produktům, kterém vám poskytnou efektivitu a funkčnost, kterou potřebujete, vám dokážeme ušetřit čas i peníze.

Prohlédněte si naše doporučení pro oblast hotelového stolování

Samoobslužné provozovny

Udržet zákazníky v samoobslužných provozovnách v pohybu a současně jim nabídnout možnosti, které chtějí, může být z hygienického hlediska výzvou. Potřebujete, aby doplňování, manipulace s odpadem a uskladňování probíhalo pokud možno plynule. Naše řada chytrých produktů pro servírování, včetně systému Tork Xpressnap ubrousků do zásobníku, je předurčena ke zvyšování efektivity. Váš personál tedy může více času trávit obsluhováním zákazníků, a to i v obdobích nejvyššího provozu.
Naše doporučení

Provozovna s plnou obsluhou

Vaši zákazníci si všimnou, zda je jejich zážitek z jídla i v tom nejmenším detailu dovedený k dokonalosti. Naše produkty pro čištění, utírání a dezinfekci vám pomohou zajistit nezpochybnitelnou hygienu. Velký význam však mohou mít i ty správné doplňky na stolech. Naše ubrousky a prostírání jsou k dispozici v obrovské paletě barev, vzorů, kvality, skladů i velikostí. Vše je navrženo pro podporu zážitku ze stolování, který chcete hostům nabídnout. Pro nádech sofistikovanosti zvolte naše ubrousky LinStyle®, které jsou měkké a působí jako skutečná tkanina, luxusní pocit ve vašich zákaznících zase vyvolají silné ražené ubrousky Nexxstyle.
Naše doporučení