Food industry.tif

Potravinářský průmysl

Problémy, kterým čelíte každý den, musíte zvládat rychle a efektivně – všechny povrchy a stroje musí zůstat beze zbytku čisté. Abychom vám pomohli úkoly spojené s čištěním urychlit, nabízíme produkty přizpůsobené výhradně pro váš podnik. Dokážeme vaše úkoly zefektivnit a urychlit čištění strojů, nádobí, povrchů i rukou. Díky tomu budete mít více času na to, kolem čeho se vše ve vašem odvětví točí – na přípravu dobrého jídla a plnění přání zákazníků.

Prohlédněte si naše doporučení pro potravinářský průmysl

Utírání ve výrobních prostorách

Udržujte výrobu v hladkém chodu díky utěrkám, které rychle absorbují rozlité tekutiny a odstraňují zbytky potravin. Nabízíme celou řadu utěrek schválených pro styk s potravinami a zásobníků chránících náplň proti stříkající vodě. Díky nim můžete vše udržet dokonale hygienické a bez jakýchkoli problémů. Mytí rukou, leštění nádobí, utírání povrchů – nezáleží na tom, co právě potřebujete dělat, protože pro vysokou produktivitu v kuchyni máme vše, co potřebujete.
Naše doporučení

Čištění

Zajistěte si hygienické výsledky efektivněji a udržujte používané stroje v čistotě. Mějte po ruce naše odolné utěrky, schválené pro styk s potravinami, a hygienické zásobníky. Obtížné čistění i pravidelnou údržbu tak budete mít hotové rychleji. A můžete se zaměřit na to, co je nejdůležitější – na přípravu jídla.
Naše doporučení

Mycí stanice

Pomozte svému týmu trávit více času u výrobní linky. Využijte k tomu vhodnější a efektivnější způsoby pro mytí a sušení rukou. Naše doporučení pro mycí stanice vám pomohou zastavit šíření bakterií před směnou, během ní i po jejím skončení.
Naše doporučení