Trvale udržitelný rozvoj

Tork_and_Sustainability_orginal - Copy.jpg

Trvale udržitelný rozvoj

Tork: Zajištění trvale udržitelného rozvoje

Domníváme se, že trvale udržitelný rozvoj nepředstavuje žádný úspěch, pokud nepodporuje váš podnik a nepřináší mu přidanou hodnotu. Proto spolupracujeme s vámi, abychom identifikovali vaše potřeby a vyvinuli produkty a služby, které vaši obchodní činnost vylepší. Snažíme se o trvale udržitelný rozvoj nejen na úrovni celé planety, ale aby přinášel prospěch také vám, vašim zaměstnancům a investorům.
 
Tork má zájem pochopit potřeby svých zákazníků a nabídnout jim produkty a služby, které jim pomohou zaměřit se na to, co je pro jejich podnik nejdůležitější. Trvale udržitelný rozvoj je nedílnou součástí tohoto procesu a nedílnou součástí všeho, co děláme. 

Jde o vytváření hodnoty pro zákazníka

Náš přístup k trvale udržitelnému rozvoji se netýká jen životního prostředí, ale také lidí a společnosti. Zacházíme nad rámec pouhého dodržování předpisů, snižování a účinností, abychom investovali do toho, co je skutečně hodnotné: jak zlepšit vaše podnikání. Ať už se zaměříte na šťastnější personál, nebo zdravější účetnictví, Tork vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Aby se nám to podařilo, zavádíme trvale udržitelný rozvoj do praxe prostřednictvím inovací a partnerství. 

Trvale udržitelný rozvoj v srdci našich inovací

Začínáme s tím, co naši zákazníci potřebují, abychom se ujistili, že trvale udržitelný rozvoj skutečně pojednáváme tak, aby pro ně fungoval. A pokračujeme tak, že je zapojíme do vývoje, provádíme studie v reálném čase, testování produktů a zlepšujeme procesy. Například pracovníkům úklidu usnadňujeme každodenní práci pomocí chytrého balení a služeb jako Tork Easy Handling™ a Tork EasyCube™, které šetří jak peníze, tak námahu.
 
Nedílnou součástí vývoje všech nových produktů Tork je také hodnocení životního cyklu (Life Cycle Assessment, LCA). Jinými slovy, přebíráme plnou odpovědnost za vše od zajištění surovin přes produkci až po konečnou recyklaci odpadu u zákazníka. Nikdy si proto nebudete muset dělat starosti ohledně ekologických dokladů jakéhokoli výrobku Tork.

Partnerství je důležitou strategií

Testování našich produktů a služeb našimi zákazníky a koncovými uživateli znamená, že si můžeme být jisti, že produkty budou v praxi fungovat. Spolupracujeme s ostatními v našem odvětví na uzavření smyčky, například v našich iniciativách Waste to Resource. A navazujeme partnerství s výzkumnými pracovníky a odborníky, abychom zlepšili své znalosti o trvale udržitelném rozvoji a osvědčených postupech v oblasti hygieny (například Tork Green Hygiene Council v Severní Americe).
 
Kontrolujeme rovněž, zda naše produkty splňují ty nejvyšší standardy trvale udržitelného rozvoje – spolupracujeme s nejuznávanějšími organizacemi, které se zabývají udělováním ekologických značek. Jako celosvětová značka jsme hrdí na to, že v rámci celého portfolia produktů Tork nabízíme řešení s certifikátem trvale udržitelného rozvoje, proto můžete snáze vybírat produkty, které jsou šetrné k životnímu prostředí, bezpečné a mimořádně kvalitní.

Odpovědnost v celém dodavatelském řetězci...

Společnost SCA položila základy pro naši práci na trvale udržitelném rozvoji. Je lídrem v odvětví udržitelného lesnictví, výroby papíru, zajišťování zdrojů a logistiky. Její strategie vychází z trvale udržitelného obchodního modelu, kde jsou růst a rentabilita postaveny na stejnou úroveň s vytvářením hodnot pro lidi a přírodu. Tento udržitelný přístup získal řadu ocenění a kladných hodnocení.
 
Protože jsme součástí SCA, lídra v odvětví trvale udržitelného lesnictví, přijímáme plnou odpovědnost za celý dodavatelský řetězec, včetně všech našich dodavatelů. SCA má zavedenou a prověřenou celosvětovou politiku pro získávání surovin, včetně těch, které se používají pro výrobu produktů Tork. Na výrobu produktů Tork se používá pouze trvale udržitelná vláknina ze zodpovědných zdrojů.  

... A ještě dále

Díky tomu mohou jít inovace Tork ještě dále. Chceme ještě více než být transparentní ve všem, co děláme. Aktivně navazujeme partnerství a spolupráci. Zaměřujeme se na celý hodnotový řetězec, nejen na efektivitu zdrojů. Snažíme se snižovat vaši spotřebu energie, nejen tu naši. Staráme se o vaše zaměstnance, jako kdyby se jednalo o naše vlastní.
 

Zajištění trvale udržitelného rozvoje

Tork Xpressnap®

vám ušetří až 25 % ubrousků v porovnání s tradičními ubrousky do zásobníku.


Tisk Stáhnout