Horkovzdušné sušáky

Jet Air Dryers.png

Horkovzdušné sušáky

Přemýšlíte o sušácích pro své toalety a umývárny?

Horkovzdušné sušáky v nabídce nemáme, ale víme, co funguje u našich zákazníků. Každá toaleta a umývárna plní jinou úlohu. Tím nejdůležitějším faktorem pro vás může být hygiena, hodnota, komfort nebo vzhled. A protože pravděpodobně chcete investovat do vybavení na několik let, je důležité, aby skutečně vyhovovalo vašim potřebám.

Zde najdete o horkovzdušných sušácích několik informací, které naši zákazníci považují za užitečné:

Time efficient.png  Časově efektivní?
Sušení rukou pomocí horkovzdušného sušáku může chvíli trvat a přitom jej může v danou dobu používat jen jedna osoba – jste v období špičky připraveni na fronty? Návštěvníci vašich toalet a umýváren by měli mít možnost dostat se dovnitř i ven rychle. Horkovzdušné sušáky potřebují na usušení rukou jedné osoby 10–45 vteřin, a v časech s velkou návštěvností je proto zapotřebí několik sušáků, aby nevznikaly fronty a uživatelé si neutírali ruce do kalhot.
 
Papírové ručníky je třeba doplňovat, ovšem vzít si ručník trvá jen vteřinu a příslušná osoba okamžitě uvolní místo pro dalšího uživatele. Jsou období špičky na vašich toaletách a umývárnách problematická?
 
Serving multiple needs.png   Vyřešení několika potřeb najednou?
Horkovzdušné sušáky jsou navrženy pouze k sušení rukou dospělých osob – jak se postaráte o potřeby všech návštěvníků vašich toalet a umýváren? Jistě chcete, aby vaše toalety a umývárny splňovaly potřeby každého uživatele. Horkovzdušné sušáky jsou vynikající pro sušení rukou, ale je to také jediná věc, kterou umí.
 
Papírové ručníky poslouží i v případě, že si návštěvníci potřebují omýt obličej nebo se vysmrkat, upravit si rtěnku, a mohou je používat dokonce i děti. Mají uživatelé vašich toalet a umýváren i jiné potřeby než jen sušení rukou?
 
Comfortable environment.png  Příjemné prostředí?
Horkovzdušné sušáky mohou být velmi hlučné a obvykle neladí s ostatním vybavením toalet a umýváren – budou vhodné, aniž by na místě rušily? Vaše toalety a umývárny by měly odrážet image vašeho podniku. Při používání horkovzdušných sušáků musíte počítat s hlučností až 90 dB. Ta může být nepříjemná pro jiné hosty nebo lidi mimo toalety a umývárny.
 
Zásobníky na papírové ručníky vyžadují doplňování, ale perfektně padnou na jakékoli toalety a umývárny a neruší celkový zážitek. Máte toalety a umývárny, kde chcete nabídnout klid a ticho?
 
The full picture.png  Celkový obrázek?
Provoz horkovzdušných sušáků je méně nákladný, ovšem jen pokud vynecháte pořízení, instalaci a údržbu – dostáváte za peníze tu nejlepší hodnotu? Potřebujete znát skutečné náklady a za investované peníze zajistit pro vaše toalety a umývárny určitou hodnotu. Horkovzdušné sušáky slibují, že vás vyjdou levněji díky nízkým provozním nákladům, ovšem abyste vypočítali skutečné náklady, musíte připočítat pořizovací cenu, náklady na instalaci a údržbu.
 
Papírové ručníky nabízejí mnohem nižší fixní náklady, provozní náklady se však mohou lišit podle množství uživatelů. Máte toalety a umývárny, kde jsou informace o nákladech zásadní?
 
Cost efficient.png  Cenově efektivní?
Návratnost horkovzdušných sušáků může být delší, než předpokládáte, jestliže potřebujete dostatek přístrojů, které zvládnou poptávku v období špičky. Znáte úrovně vytíženosti vašich toalet a umýváren? Vaše toalety a umývárny by měly být bez ohledu na počet uživatelů nákladově efektivní. Horkovzdušné sušáky nabízejí nižší provozní náklady, ovšem doba návratnosti u nich může být dlouhá s ohledem na fakt, že potřebujete dostatek sušáků, které by zvládly náročnější provoz v době špičky, i přestože je obvyklý počet návštěvníků nízký.
 
Při používání papírových ručníků zaplatíte skutečně jen za to, co použijete. Provozní náklady mohou být vyšší, ale vždy odrážejí skutečné množství uživatelů. Máte toalety a umývárny, u nichž je efektivita z hlediska nákladů klíčovým faktorem?
 
Minimal cleaning.png Minimální čištění?
Bakterie se při sušení mohou rozfoukávat do okolí – zvládne váš tým provádět úklid dostatečně často, aby byly toalety a umývárny čisté a svěží? Návštěvníkům vašich toalet a umýváren chcete jistě nabídnout příjemné možnosti sušení rukou. Možná se vám může zdát, že horkovzdušné sušáky vyžadují minimální servis, nicméně je nezbytné je pravidelně čistit, aby zůstaly čisté. Zbytky ze špinavých rukou totiž mohou zůstávat v sušácích.
 
Papírové ručníky je sice třeba doplňovat, ovšem vždy jsou čisté, neboť zůstávají chráněné, dokud se jich nedotkne příslušný uživatel. Na kterých z vašich toalet a umýváren jsou výše uvedené skutečnosti důležité? 
 
Maximum hygiene.png  Maximální hygiena?
Mnoho uživatelů se dotýká stejného povrchu sušáku – jak zabráníte kontaminaci? Na toaletách a umývárnách nikdy nelze dělat ústupky v hygieně. Otevřené a sdílené horkovzdušné sušáky někdy uživatelé, kteří mají obavy z kontaktu s bakteriemi jiných lidí, považují za méně hygienické.
 
Papírové ručníky bere do ruky jen příslušný uživatel, a tak toto řešení splňuje požadavky i těch toalet a umýváren, kde je hygiena zásadní. Máte toalety a umývárny, kde je hygiena zvlášť důležitá?
 
 
 

Ať myslíte na cokoli, jsme zde, abychom vám pomohli zlepšit fungování vašich toalet a umýváren. S radostí vám s toaletami a umývárnami poradíme nebo provedeme jejich audit. Stačí říct.


Tisk Stáhnout