Správná hygiena je důležitá pro každý podnik

Hand hygiene.tif

Tork a hygiena

Lidé chtějí mít jistotu, že bydlí, jedí a pracují v bezpečném a čistém prostředí. A podniky chtějí mít jistotu, že udělaly vše pro to, aby omezily rizika narušení způsobeného absencí. Správná hygiena ovšem představuje společné úsilí, které závisí na tom, zda si kolegové i zákazníci osvojí zvyk efektivního umývání rukou. 

Jsme tu, abychom vám pomohli. Můžeme spolu připravit tu nejlepší kombinaci našich produktů a každému na vašem pracovišti hygienu rukou usnadnit. Můžete tak dát svým hostům větší důvěru, ujistit své kolegy o čistotě toalet a umýváren nebo eliminovat v kritickém prostředí křížovou kontaminaci.

Zlepšování každodenní hygieny

Čisté a fungující toalety a umývárny zajistí vašemu podniku dobrý dojem. Každý bude mít pocit jistoty, že se nachází na hygienickém a bezpečném místě. 

Mýdla, ručníky a zásobníky Tork podporují efektivní mytí rukou, které je šetrné k pokožce, a současně pomáhají redukovat objem odpadu a omezují čas potřebný na údržbu. Poznatky z testů a pozorování cílových skupin v mateřských školkách nás inspirovalo k vytvoření Elliiny školy mytí rukou – spočívá v příkladech a dětské aplikaci, která má podpořit pravidelné mytí rukou. Materiál byl ověřen úsekem pro kontrolu přenosných nemocí (Västra Götaland, Švédsko)

Zeptejte se nás na to, jak můžeme pomoci zavést na vašich toaletách a umývárnách lepší návyky mytí rukou, abyste se vy sami mohli soustředit na svou obchodní činnost.

Plnění zásadních hygienických standardů

Pokud pracujete v oblasti zdravotnictví, potravinářského průmyslu nebo pohostinství, vaši kolegové musí splňovat přísnější normy hygieny rukou. 
 
Zaměstnaní lidé vědí, že pravidelné mytí rukou je důležité, ovšem snadno na to zapomínají. Pozorováním jsme zjistili, jak lidé využívají pracovní prostory, kde hygiena je na prvním místě. Můžeme vám proto pomoci rozmístit zásobníky na těch nejviditelnějších místech, a zajistit příhodná připomenutí během plnění každodenních úkolů. 

Až 50% zaměstnanců

si přeje, aby zaměstnavatelé věnovali toaletám a umývárnám na pracovišti větší pozornost. (Hygiene Matters, SCA Consumer Study 2014)


Tisk Stáhnout