FactoryWalk_original.jpg

Tork® Workflow™

Dejte přednost efektivitě & dosáhněte svých cílů

9 z 10 zaměstnanců v oblasti průmyslu, jako je například výroba, věří, že kvalitní pomůcky jako utěrky a čisticí prostředky zvyšují produktivitu, a dokonce spokojenostv práci. To znamená, že v podnicích, které stále používají hadry, mohou přebytky chemikálií a nevyhovující možnosti skladování narušit provozní efektivitu, být výrazem špatné organizace a dokonce narušit morálku pracovníků.  
 
Ukážeme vám, proč vám přechod na výrobky Tork pomůže dosáhnout vašich cílů a vybudovat bezpečnější a efektivnější zařízení.  Tork Workflow se zaměřuje na čtyři oblasti priorit:
• produktivitu,
• odpady,
• spokojenost zaměstnanců &  zákazníků,
• životní prostředí, zdraví &  bezpečnost.
 
Zajištění efektivního pracovního prostředí – v souladu s principy štíhlého řízení a 5S.
 
Zjistěte, co můžete zlepšit: výroba
Tork Workflow je bezplatná služba, v jejímž rámci vám jeden z našich odborníků provede audit týkající se efektivity fungování vaší údržby a vašich pracovišť. Během 60minutového setkání získáte detailní přehled o provozu vašeho zařízení a na základě principů 5S vám nabídneme doporučení, jak dosáhnout vašich cílů, zvýšit efektivitu vašeho pracoviště a snížit náklady. Workflow zpráva zahrnuje též období, během něhož si můžete produkty Tork bezplatně vyzkoušet, abyste zjistili, které nejlépe odpovídají vašim potřebám.
 
Tork průzkum kvality života zaměstnanců ve výrobě, říjen 2018.  

Tisk Stáhnout