Tork_Easy_Handling_Shelf_ready.tif

Více času na obsluhování hostů a méně času věnovaného manipulaci s produkty

Když přijdete do skladu se zásobami, chcete rychle najít to, co hledáte, a mít k tomu snadný přístup. Tak jednoduché to je.

Proto představujeme nové balení ubrousků s funkcemi Tork Easy Handling®, abychom vám pracovní život usnadnili.

Promyšlený box

478712_dinner_napkin_easy_handling.jpg
Přemýšleli jsme, jak naše balení ještě vylepšit, a vymysleli jsme nový box na ubrousky s funkcemi Tork Easy Handling®. Jednoduše odtrhněte části boxu podél perforací a samotný box se přemění na snadno dostupný velký zásobník na ubrousky, který můžete položit přímo na regál.

Snadněji k nalezení

Najít ty správné ubrousky v místnosti plné téměř identických boxů vám většinou zabere spoustu času. Už tomu tak být nemusí. Díky novému vzhledu boxu v kombinaci s lepším označením a identifikačním otvorem je mnohem snadnější zjistit, co je v boxech za produkty (a jakou barvu ubrousky mají) – aniž byste je museli otevírat.

V souladu se stávajícími standardy

Nové balení odpovídá současným standardním rozměrům tak, aby podpořilo vaše stávající řešení v oblasti logistiky a skladování.

Lepší balení, lepší obchodování

Uspořit čas při manipulaci se spotřebním materiálem je dobré pro váš podnik. Čím méně času totiž strávíte ve skladu, tím více ho můžete věnovat svým hostům.


Zde si prohlédněte kompletní sortiment konvenčních ubrousků Tork.