Jděte do detailů

Průmyslové čištění nabízí velké příležitosti v malých detailech

Můžete zavést ty nejmodernější technologie v dokonale rozvržené továrně. Můžete optimalizovat výrobní linky a vyškolit své zaměstnance tak, aby měli ty nejlepší dovednosti. Ale když se podíváte na celkový obraz, je snadné zapomenout na drobné, ale zásadní detaily, jako je čištění a údržba. Když přijde na trvalé zlepšení, počítá se každá vteřina, bez ohledu na to, odkud pochází. Proto jsou pronajímané hadry věcí minulosti. Je čas skoncovat s tradicemi a hadry. Je čas zaměřit se na detaily.

Ind LL CC incl Logo 1_500x700.tif

Výkonnost začíná u vašich pracovníků 

Když dojde na zlepšení výkonnosti, není vždy snadné zajistit, aby provozní iniciativy dlouhodobě obstály v praxi. Zjistěte, jak změnit plány v realitu. Vyřešte potřeby vašich dělníků a podpořte je jednoduchými a flexibilními výrobky pro utírání a čištění, díky kterým bude změna trvalá.


 

TORK SWE 02-16 0168_500x700.tif


Čištění rovná se péče

Údržba se netýká jen péče o vaše stroje. Týká se i péče o vaše zaměstnance. Podle výzkumů je údržba běžnou příčinou nehod. Když budou mít vaši zaměstnanci k dispozici to správné základní vybavení, může to mít významný vliv na vaše celkové výsledky v oblasti bezpečnosti.

 

TORK SWE 1 0229_500x700.tif

Prokázané výhody pro výrobu

Většina zákazníků v průmyslové výrobě v Evropě dnes používá k utírání a čištění pronajímané hadry. Nezávislé testy prokázaly, že Tork exelCLEAN® čisticí utěrky při plnění stejných úkolů zdaleka překonávají pronajímané hadry, co do úspory času, úsilí i využívání rozpouštědel:

Až o 35 % méně času
Až o 41 % méně rozpouštědel
Až o 31 % méně úsilí

Tisk Stáhnout