get-detailed-lift-off-original.jpg

Dostaňte letadla rychleji do vzduchu

Letadlo na zemi znamená náklady.
Letadlo ve vzduchu znamená zisky.
Letadlo, které se ve vzduchu porouchá, znamená katastrofu.
 
Při práci na údržbě letadel jde o minimalizaci prostojů – bez jakýchkoli ústupků z kvality a bezpečnosti. Technici mají sofistikované nástroje a spoustu let zkušeností, aby byli schopni starat se o vybavení v hodnotě několika miliard dolarů a o bezpečnost tisíců životů. Mnozí z nich ovšem stále používají hadry, přestože jsou pro utírání a čištění k dispozici moderní pomůcky. V důsledku toho ztrácejí čas a servis trvá příliš dlouho.
 

Přejděte od hadrů k průmyslovým utěrkám

Tork průmyslové utěrky jsou další generací pomůcek pro průmyslové čištění. Jsou navrženy v souladu s potřebami leteckého průmyslu a mají certifikaci BMS, která dokazuje, že odpovídají nejvyšším světovým bezpečnostním standardům. V porovnání s hadry je čištění a utírání s těmito utěrkami snadnější a účinnější (prokázáno v rámci testů realizovaných výzkumným institutem Swerea Resarch Institute).
S moderními pomůckami pro utírání a čištění si získáte důvěru zákazníků. Hadry vytvářejí dojem nepořádku ve výrobních halách a technologické zastaralosti, což vede k horším výsledkům v rámci zákaznických auditů.
 

Zvyšte produktivitu bez ústupků na kvalitě nebo bezpečnosti

Mnohé úkoly v oblasti údržby, oprav a provozu vyžadují utírání a čištění. Vzhledem ke složitosti musí technici tuto práci provádět ručně. Díky nedostatečným výsledkům při používání hadrů věnují technici utírání a čištění příliš mnoho času a energie – místo toho, aby se věnovali úkolům s přidanou hodnotou. Koneckonců, vše přispívá k efektivnějšímu využití času vašich posádek. Tork průmyslové utěrky mají mnohem lepší absorpční schopnosti než hadry. Navíc minimálně pouštějí vlákna a jsou antistatické. Jejich používání znamená...
  • o 30 % méně času
  • o 20 % méně úsilí
  • o 40 % méně rozpouštědel
 
Get-detailed-LiftOff_TOL_GD_850x350_2.jpg
 

Využijte čas vašich techniků co nejlépe

Kontrola těžkého letadla obvykle vyžaduje 50 000 člověkohodin práce. Co kdybyste mohli ušetřit velkou část tohoto času? Průmyslové utěrky značky Tork lze kombinovat se systémem zásobníků, které mohou být flexibilně rozmístěny na pracovních stanicích. Zajistíte si tak lepší dodržení požadavků modelu 5S a pro správné ruce budou vždy správné pomůcky na správném místě. Již žádný čas ztracený na cestách pro hadry na druhý konec hangáru.
 

Snižte emise těkavých organických látek a zajistěte si certifikaci ISO

Práce na údržbě, opravách a v provozu často vyžadují používání rozpouštědel. Hadry jsou objemné a při jejich používání se spotřebují velká množství rozpouštědel, což vystavuje techniky vysokým úrovním emisí těkavých organických látek. S Tork průmyslovými utěrkami stačí pro dobře odvedenou práci používat méně rozpouštědel – což vám pomůže získat certifikaci ISO a zajistit lepší pracovní prostředí.

Tisk Stáhnout