Tork Xpressnap® zásobníky snižují spotřebu o 25 %. Jsou k dispozici v různých barvách a velikostech pro použití jako zabudované v pultech, na pultech, jako volně stojící, položené na stole nebo i pro použití v restauracích typu Drive-Thru.

Řada Tork Image Design™ získala ocenění Red Dot 2016

Omezte spotřebu toaletního papíru, vyzkoušejte systém Tork SmartOne®

Ad-a-Glance

Zvolte oblast podnikání

Hotely

Stravovací služby

Průmyslová výroba

Udržujte svou výrobní linku v čistotě a v chodu díky našim praktickým zásobníkům a utěrkám speciálně vyrobeným pro tento účel. Každá utěrka je vyrobena pro konkrétní účel, a přesto je natolik univerzální, že ji lze použít pro nejrůznější účely. Minimalizujte prostoje díky našim profesionálním systémům pro utírání, čištění a leštění, které vám pomohou urychlit běžnou údržbu.

Přečtěte si více

Zdravotnictví

Cílem každého zdravotnického zařízení je zlepšit kvalitu života pacientů. Naše systémy pro hygienu rukou jsou navrženy speciálně pro ošetřující pracovníky a omezují riziko infekce. Pro vaše kolegy je proto snadnější udržovat hygienu na mimořádně vysoké úrovni a zaměřovat se na to, co je skutečně důležité – vynikající standardy péče o pacienty. Jak vám můžeme pomoci lépe pečovat o váš tým, pacienty i zařízení jako takové?

Přečtěte si více

BurgerProject Landscape.jpg

Zásobníky s dávkováním po jednom útržku snižují objem odpadu, což je dobré pro životní prostředí i naše náklady.

Michael Clift

Výkonný šéfkuchař odpovědný za rozvoj, Burger Project skupiny Rockpool Group

Neil Perry z Rockpool Group je kreativní šéfkuchař, který má silné ekologické cítění, když přijde na jídlo, které připravuje, i dodavatele, které si vybírá. Neil, inspirovaný úspěchem svého burgeru z podniku Rockpool Bar and Grill, se spolu se svými kolegy, Trishem Richardsem a Davidem Doylem, rozhodli, že v rámci svého nového podniku „Burger Project“ v Sydney „přinesou burgery blíž lidem“.

Přečtěte si více