Tork Xpressnap® zásobníky snižují spotřebu o 25 %. Jsou k dispozici v různých barvách a velikostech pro použití jako zabudované v pultech, na pultech, jako volně stojící, položené na stole nebo i pro použití v restauracích typu Drive-Thru.

Omezte spotřebu toaletního papíru, vyzkoušejte systém Tork SmartOne®

Ad-a-Glance

Zvolte oblast podnikání

Stravovací služby

Průmyslová výroba

Zdravotnictví

Cílem každého zdravotnického zařízení je zlepšit kvalitu života pacientů. Naše systémy pro hygienu rukou jsou navrženy speciálně pro ošetřující pracovníky a omezují riziko infekce. Pro vaše kolegy je proto snadnější udržovat hygienu na mimořádně vysoké úrovni a zaměřovat se na to, co je skutečně důležité – vynikající standardy péče o pacienty. Jak vám můžeme pomoci lépe pečovat o váš tým, pacienty i zařízení jako takové?

Přečtěte si více

Hotely

Zajistěte svým hotelovým hostům každý den strávený v čistotě a pohodlí. Naše produkty pro osobní hygienu, čištění a dezinfekci povrchů pomohou vašemu týmu k rychlému a efektivnímu úklidu a čištění a vy můžete více času věnovat tomu, aby se u vás hosté cítili jako doma.

Přečtěte si více

Jestliže s námi budete po celý týden, nemůže jít jen o pouhý vztah hosta a zaměstnance. Hosté se stanou součástí naší rodiny. Hosté se seznámí se všemi zaměstnanci a my se dozvíme jejich příběh o tom, co je přivedlo do Sparkling Hill, o jejich rodinách a plánech do budoucna.

Jana Gohl

Provozní manažerka, Sparkling Hill Resort

Sparkling Hill Resort, který je vytesán do žulového útesu s výhledem na jezero Okanagan v Britské Kolumbii, je jednou z nejpůsobivějších wellness destinací na světě.

Přečtěte si více