Tork Xpressnap® zásobníky snižují spotřebu o 25 %. Jsou k dispozici v různých barvách a velikostech pro použití jako zabudované v pultech, na pultech, jako volně stojící, položené na stole nebo i pro použití v restauracích typu Drive-Thru.
Pomocí funkce AD-a-Glance u zásobníků Xpressnap můžete využít reklamní panely a udělat z běžného zásobníku marketingový nástroj. Použití panelů AD-a-Glance je snadné – pomohou vám se zviditelnit a podepíšou se i na vašem konečném součtu!

Zvolte oblast podnikání

Stravovací služby

Průmyslová výroba

Zdravotnictví

Cílem každého zdravotnického zařízení je zlepšit kvalitu života pacientů. Naše systémy pro hygienu rukou jsou navrženy speciálně pro ošetřující pracovníky a omezují riziko infekce. Pro vaše kolegy je proto snadnější udržovat hygienu na mimořádně vysoké úrovni a zaměřovat se na to, co je skutečně důležité – vynikající standardy péče o pacienty. Jak vám můžeme pomoci lépe pečovat o váš tým, pacienty i zařízení jako takové?

Přečtěte si více

Hotely

Zajistěte svým hotelovým hostům každý den strávený v čistotě a pohodlí. Naše produkty pro osobní hygienu, čištění a dezinfekci povrchů pomohou vašemu týmu k rychlému a efektivnímu úklidu a čištění a vy můžete více času věnovat tomu, aby se u vás hosté cítili jako doma.

Přečtěte si více

Zásobníky s dávkováním po jednom útržku snižují objem odpadu, což je dobré pro životní prostředí i naše náklady.

Michael Clift

Výkonný šéfkuchař odpovědný za rozvoj, Burger Project skupiny Rockpool Group

Neil Perry z Rockpool Group je kreativní šéfkuchař, který má silné ekologické cítění, když přijde na jídlo, které připravuje, i dodavatele, které si vybírá. Neil, inspirovaný úspěchem svého burgeru z podniku Rockpool Bar and Grill, se spolu se svými kolegy, Trishem Richardsem a Davidem Doylem, rozhodli, že v rámci svého nového podniku „Burger Project“ v Sydney „přinesou burgery blíž lidem“.

Přečtěte si více