Tork Xpressnap® zásobníky snižují spotřebu o 25 %. Jsou k dispozici v různých barvách a velikostech pro použití jako zabudované v pultech, na pultech, jako volně stojící, položené na stole nebo i pro použití v restauracích typu Drive-Thru.
Pomocí funkce AD-a-Glance u zásobníků Xpressnap můžete využít reklamní panely a udělat z běžného zásobníku marketingový nástroj. Použití panelů AD-a-Glance je snadné – pomohou vám se zviditelnit a podepíšou se i na vašem konečném součtu!

Zvolte oblast podnikání

Stravovací služby

Průmyslová výroba

Zdravotnictví

Cílem každého zdravotnického zařízení je zlepšit kvalitu života pacientů. Naše systémy pro hygienu rukou jsou navrženy speciálně pro ošetřující pracovníky a omezují riziko infekce. Pro vaše kolegy je proto snadnější udržovat hygienu na mimořádně vysoké úrovni a zaměřovat se na to, co je skutečně důležité – vynikající standardy péče o pacienty. Jak vám můžeme pomoci lépe pečovat o váš tým, pacienty i zařízení jako takové?

Přečtěte si více

Hotely

Zajistěte svým hotelovým hostům každý den strávený v čistotě a pohodlí. Naše produkty pro osobní hygienu, čištění a dezinfekci povrchů pomohou vašemu týmu k rychlému a efektivnímu úklidu a čištění a vy můžete více času věnovat tomu, aby se u vás hosté cítili jako doma.

Přečtěte si více

Vše funguje tak, jak má, především díky kapacitě systému toaletního papíru Tork Elevation, která je obrovská a umožňuje tak méně časté doplňování a vypotřebování.

Chris Wilson

Projektový manažer, Australian Turf Club

Royal Randwick Racecourse je dostihovou dráhou světové úrovně, určenou pro koňské dostihy v australském Sydney. Pojme až 52 000 lidí, kteří se chtějí zúčastnit dostihového svátku. Dav je směsicí mnoha lidí – od vášnivých sázkařů po sváteční návštěvníky dostihů, od fanoušků módy až po rodiny – všichni jsou zde proto, aby prožili vzrušení a napětí z dostihů světové třídy za zvuku ohlušujícího trysku kopyt několik metrů před cílovou čarou.

Přečtěte si více