Tork Xpressnap® zásobníky snižují spotřebu o 25 %. Jsou k dispozici v různých barvách a velikostech pro použití jako zabudované v pultech, na pultech, jako volně stojící, položené na stole nebo i pro použití v restauracích typu Drive-Thru.

Řada Tork Image Design™ získala ocenění Red Dot 2016

Omezte spotřebu toaletního papíru, vyzkoušejte systém Tork SmartOne®

Ad-a-Glance

Zvolte oblast podnikání

Hotely

Stravovací služby

Průmyslová výroba

Udržujte svou výrobní linku v čistotě a v chodu díky našim praktickým zásobníkům a utěrkám speciálně vyrobeným pro tento účel. Každá utěrka je vyrobena pro konkrétní účel, a přesto je natolik univerzální, že ji lze použít pro nejrůznější účely. Minimalizujte prostoje díky našim profesionálním systémům pro utírání, čištění a leštění, které vám pomohou urychlit běžnou údržbu.

Přečtěte si více

Zdravotnictví

Cílem každého zdravotnického zařízení je zlepšit kvalitu života pacientů. Naše systémy pro hygienu rukou jsou navrženy speciálně pro ošetřující pracovníky a omezují riziko infekce. Pro vaše kolegy je proto snadnější udržovat hygienu na mimořádně vysoké úrovni a zaměřovat se na to, co je skutečně důležité – vynikající standardy péče o pacienty. Jak vám můžeme pomoci lépe pečovat o váš tým, pacienty i zařízení jako takové?

Přečtěte si více

Royal Randwick Racecourse Rectangle.jpg

Vše funguje tak, jak má, především díky kapacitě systému toaletního papíru Tork Elevation, která je obrovská a umožňuje tak méně časté doplňování a vypotřebování.

Chris Wilson

Projektový manažer, Australian Turf Club

Royal Randwick Racecourse je dostihovou dráhou světové úrovně, určenou pro koňské dostihy v australském Sydney. Pojme až 52 000 lidí, kteří se chtějí zúčastnit dostihového svátku. Dav je směsicí mnoha lidí – od vášnivých sázkařů po sváteční návštěvníky dostihů, od fanoušků módy až po rodiny – všichni jsou zde proto, aby prožili vzrušení a napětí z dostihů světové třídy za zvuku ohlušujícího trysku kopyt několik metrů před cílovou čarou.

Přečtěte si více