Festival živého jídla Raw Fest je výjimečným setkáním všech příznivců živé stravy. Jedním z důležitých principů raw životního stylu je i ochrana životního prostředí a snaha o co nejmenší negativní dopad na svět kolem nás. Značka Tork podporuje ekologické přístupy a trvale udržitelný rozvoj jak svým šetrným přístupem k hygieně, tak svými ekologickými iniciativami.

Tork se stal hlavním partnerem festivalu, aby tak vyjádřil svou podporu a sounáležitost tomuto přístupu k životu a stravování.

 
„Raw je životní styl, který oslavuje život, přírodu a přirozenost. Stejný pohled na svět má i značka Tork. Těšíme se, že v raw komunitě najdeme spoustu inspirace pro další směřování naší značky. Doufáme, že naše šetrné a inovativní pojetí hygieny najde během festivalu fanoušky, kteří ocení náš zodpovědný přístup,“ dodal Václav Votruba, marketingový manažer značky Tork společnosti SCA Hygiene Products.


Raw Fest se koná již potřetí, letos na pražské Štvanici ve dnech 4.-5. června 2016.


banner_468x60px-RawFEST2016-.png

Omezte spotřebu toaletního papíru, vyzkoušejte systém Tork SmartOne®

Ad-a-Glance

Zvolte oblast podnikání

Hotely

Stravovací služby

Průmyslová výroba

Udržujte svou výrobní linku v čistotě a v chodu díky našim praktickým zásobníkům a utěrkám speciálně vyrobeným pro tento účel. Každá utěrka je vyrobena pro konkrétní účel, a přesto je natolik univerzální, že ji lze použít pro nejrůznější účely. Minimalizujte prostoje díky našim profesionálním systémům pro utírání, čištění a leštění, které vám pomohou urychlit běžnou údržbu.

Přečtěte si více

Zdravotnictví

Cílem každého zdravotnického zařízení je zlepšit kvalitu života pacientů. Naše systémy pro hygienu rukou jsou navrženy speciálně pro ošetřující pracovníky a omezují riziko infekce. Pro vaše kolegy je proto snadnější udržovat hygienu na mimořádně vysoké úrovni a zaměřovat se na to, co je skutečně důležité – vynikající standardy péče o pacienty. Jak vám můžeme pomoci lépe pečovat o váš tým, pacienty i zařízení jako takové?

Přečtěte si více

Vše funguje tak, jak má, především díky kapacitě systému toaletního papíru Tork Elevation, která je obrovská a umožňuje tak méně časté doplňování a vypotřebování.

Chris Wilson

Projektový manažer, Australian Turf Club

Royal Randwick Racecourse je dostihovou dráhou světové úrovně, určenou pro koňské dostihy v australském Sydney. Pojme až 52 000 lidí, kteří se chtějí zúčastnit dostihového svátku. Dav je směsicí mnoha lidí – od vášnivých sázkařů po sváteční návštěvníky dostihů, od fanoušků módy až po rodiny – všichni jsou zde proto, aby prožili vzrušení a napětí z dostihů světové třídy za zvuku ohlušujícího trysku kopyt několik metrů před cílovou čarou.

Přečtěte si více