Tork Xpressnap® zásobníky snižují spotřebu o 25 %. Jsou k dispozici v různých barvách a velikostech pro použití jako zabudované v pultech, na pultech, jako volně stojící, položené na stole nebo i pro použití v restauracích typu Drive-Thru.

Omezte spotřebu toaletního papíru, vyzkoušejte systém Tork SmartOne®

Ad-a-Glance

Zvolte oblast podnikání

Stravovací služby

Průmyslová výroba

Zdravotnictví

Cílem každého zdravotnického zařízení je zlepšit kvalitu života pacientů. Naše systémy pro hygienu rukou jsou navrženy speciálně pro ošetřující pracovníky a omezují riziko infekce. Pro vaše kolegy je proto snadnější udržovat hygienu na mimořádně vysoké úrovni a zaměřovat se na to, co je skutečně důležité – vynikající standardy péče o pacienty. Jak vám můžeme pomoci lépe pečovat o váš tým, pacienty i zařízení jako takové?

Přečtěte si více

Hotely

Zajistěte svým hotelovým hostům každý den strávený v čistotě a pohodlí. Naše produkty pro osobní hygienu, čištění a dezinfekci povrchů pomohou vašemu týmu k rychlému a efektivnímu úklidu a čištění a vy můžete více času věnovat tomu, aby se u vás hosté cítili jako doma.

Přečtěte si více

Zásobníky s dávkováním po jednom útržku snižují objem odpadu, což je dobré pro životní prostředí i naše náklady.

Michael Clift

Výkonný šéfkuchař odpovědný za rozvoj, Burger Project skupiny Rockpool Group

Neil Perry z Rockpool Group je kreativní šéfkuchař, který má silné ekologické cítění, když přijde na jídlo, které připravuje, i dodavatele, které si vybírá. Neil, inspirovaný úspěchem svého burgeru z podniku Rockpool Bar and Grill, se spolu se svými kolegy, Trishem Richardsem a Davidem Doylem, rozhodli, že v rámci svého nového podniku „Burger Project“ v Sydney „přinesou burgery blíž lidem“.

Přečtěte si více